SABBATH 125

AKITA 125CC

RAHAT.
KARAKTER DOLU.

Orijinal Fat Sabbath’ımızla, siyah olduğu sürece istediğiniz herhangi bir renge sahip olabileceğiniz şeklindeki eski atasözüne bağlı kaldık. Ve siyah demek istiyoruz.

İkiz amortisör şasisi ve dört zamanlı tek silindirli motorla başlayan Akita, çok önemli Mutt duruşu için paslanmaz Ama her zaman kuralları çiğnemeye hazırız, kendi kurallarımız bile. Yani, 2022 için yeni olan Sabbath Titanium. Yine de Mutt’tan beklediğiniz Birmingham’dan gelen tüm orijinal Black Metal’e ve süper kaygan titanyum gri tanka sahip. Kabul edeceğinizi düşünüyoruz; bu bir merak konusudur.

FİYAT

168.395

İkiz amortisör şasisi ve dört zamanlı tek silindirli motorla başlayan Akita, çok önemli Mutt duruşu için paslanmaz çelik telli 18 inç jantlar ve derin dişli yumrulu kauçukla sarılmış siyah alüminyum jantlar üzerinde dönüyor. Arka gaz şokları Akita şasisinin asfalta sıkıca dikilmesine yardımcı olun.

Bisikletin etrafına daha detaylı bakın, daha önce görmediğiniz başka zarif dokunuşlar göreceksiniz. Sivri uçtan başlayarak, o güzel, el yapımı fırçalanmış TIG kaynaklı paslanmaz çelik çamurluk braketlerini göreceksiniz. Diğer bisikletlerde göremeyeceğiniz bir dokunuş.

Şehirde evinizde veya dışarıda – Akita bir patlamadır.

MUTT

GALERI

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. Mutt Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.