Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244KM/SA

KURU AĞIRLIK

168KG

maximum güç

140BG

MAXİMUM TORK

87NM

SUPERVELOCE 800

BAŞTAN ÇIKARAN
ŞAHESER

Yeni 2022 MV Superveloce S, aşırı derecede ayrıntılara dikkat çekiyor. Yeni Gerçeküstü Beyaz karenajlar, bir rüzgar tünelinde tasarlanan zamansız çizgileri vurguluyor. Jantlar, geçmişin motosikletlerine zarif bir övgüdür, ancak modern bir tekerleğin verimliliği ve ağırlığı ile.

Alcantara sele, özel boyası ve premium komponentleriyle Superveloce S prestij, güç ve zerafet arayanların gözdesi.

FİYAT

1.201,435₺ 2024

* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Tavsiye edilen satış fiyatları GB Baskı ve Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından ara dönemlerde değiştirilebilir.

GÖZ ALICI KLASİK

Alcantara sele, zaten stil ve tasarımın zirvesi olan bir motosiklete daha fazla zarafet katıyor. Superveloce S, Alcantara tamponlu tek koltuklu kuyruklu isteğe bağlı bir yarış kitine, üç çıkışlı ok egzozuna ve özel haritalama ile eşleşen elektronik kontrol ünitesine sahiptir.

ESKİNİN YENİSİ: MUHTEŞEM

Bir motosikleti ilk bakışta anlayabiliyorsanız, MV Agusta Superveloce’ninki gerçekten benzersizdir.

Far ünitesi, tek bir eliptik, tam LED çift işlevli eleman ile karakterize edilir. LED pozisyon lambası, gösterge paneli desteğine entegre edilmiştir. Arka ışık grubu aynı teknolojiye sahiptir ve Superveloce 800 için özel olarak tasarlanmıştır.

LİMİT YOK!

Sıralı üç motor, verimliliğini artırmak için mühendislerimizin denetimi altındaydı. Ters yönde dönen krank miline sahip orijinal teknoloji, bu kapasitedeki motosikletler için özel olarak hala motorun özüdür. 147 PS maksimum güç oranına sahip MV Agusta düz-üç, hala türünün en güçlülerinden biridir.

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Spor, Yarış, Yağmur, Özel: Superveloce 800’e adanmış dört motor haritası. Bisikletin karakterini sürücünün veya yolun gereksinimlerine uyarlamak için değiştirebilen dört elektronik “ruh”. Haritaların üçü önceden ayarlanmıştır, dördüncüsü tamamen özelleştirilebilir.

led aydınlatma

Her iki aydınlatma ünitesi de LED teknolojisini kullanır: farlar üstün iki işlevli, tam LED poli-elipsoidal elemana sahiptir. Gün ışığında çalışan ışık da LED, yeni gösterge panelinin muhafazasına yerleştirilmiştir.

rakipsiz elektronikler

Teknolojinin geleceği gözlerinizin önünde. Superveloce, MVRide uygulamasıyla iletişim kuran yeni 5,5 ”TFT gösterge panosu ile donatılmıştır, bu da akıllı telefonunuzdan her yönü kişiselleştirmenize olanak tanır.

daha iyi bir keyif için güvenlik

Sele pozisyonu, ergonomi ve maksimum sürüş verimliliği adına yeni dolgu ve gidonlarla donatılmış sele yüksekliğinin yanı sıra F3 supersport motosikletinden alındı. Ayarlanabilir ayak destekleri, sürüş pozisyonunun ihtiyaçlarınıza göre değiştirilmesine izin verir.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • AGO RED / AGO SILVER
  • METALLIC CARBON BLACK / METALLIC DARK GRAY

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.