Motor Hacmi

998CC

Maximum Hız

>300KM

KURU AĞIRLIK

186KG

maximum güç

>208BG

MAXİMUM TORK

117.6NM

RUSH 1000

SINIRLI ÜRETİM
HYPER NAKED

300 Km’nin üzerinde bir son hız ve rekorlar kıran hızlanma. Rush 1000 şasisinden, motorundan, ve elektronik altyapısından sürücünün minimum eforuyla tam performans almasını sağlamak için tasarlandı.

Yalnızca 300 adet üretilen Rush, MV Agusta tasarımcı ve mühendislerinin aynı zamanda tasarımda detaya ne kadar önem verildiğini gösteren bir motosiklet. Eşsiz görünümü ve akıllara durgunluk veren gücüyle bu motosiklet sizin en karşı konulmaz hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır.


FİYAT

2.224.925

2023 new colour

350.000

RACE KIT 2023 model

300 KM’NİN ÜZERİNDE

İnanılmaz bir top speed değerine sahip olan Rush bu iddialı ve etkileyici performansıyla MotoGP motosikletlerin gücünü anımsatıyor.

Kalkış kontrolü ve çekiş kontrolü gibi teknolojileri sayesinde güvenli bir şekilde hızlanması baş döndürürken en güçlü supersport motosikletlere meydan okuyor.

208 BEYGİRLİK GÜÇ

Brutale 1000RR’dan gelen sıralı 4 silindirli motor, detaylı bir geliştirme süreci sonunda ve yarış konfigürasyonuyla 13.000 devirde rekorlar kıran 212 beygirlik güce ulaşıyor.

Tork değerleri 11.6 NMde sabit kalmakla birlikte yanma odası Formula 1 teknolojilerinden esinlenerek tamamen yeniden tasarlandı.

yüksek HIZDA çekİş

Rush’ın elektronik işlemcisindeki evrim niteliğindeki geliştirmeler onu olağanüstü performansına rağmen mümkün olan en kolay şekilde sürülebilir kılıyor.

Roket hızında kalkışlar için 8 kademeli çekiş kontrol, anti-teker sistemi ve debriyajsız vitesler için yukarı/aşağı quickshifter özelliklerden yalnızca birkaçı.

SÜRÜŞ EMNİYETİ

Rush’ın muazzam gücünü durdurabilmek önemliydi. Bu yüzden fren sistemi Bosch 9 Plus Race tipi ABS Brembo Stylema fren kaliperleriyle kombine edildi.

Sürüş kontrolü ve konforunu maksimumda tutmak için de elektronik destekli Öhlins EC süspansiyon sisteminden yararlanıldı.

BAŞTAN SONA GÖZ ALICI

Rush’ı karakteristik kılan bir çok detay var: Far ve stop sistemi, tasarım harikası artçı selesi ve arka kuyruk bu motora özel tasarlandı.

Ön far, meşhur RVS #1 modelimizin evrim geçirmiş halidir. Bir diğer göz alıcı detay ise iki tarafta konumlanmış çift egzozlar.

KIRMIZI HALI’LIK TASARIM

Rush, görsellikte sınır tanımayanlar için tasarlandı. Onu kusursuz kılan özel arka jantı tüm göz alıcığılıyla sürücüsünün tarzını yansıtıyor.

ESİN KAYNAĞI: BRUTALE

Bütün MV Agusta teknolojileri Rush’ı bir performans canavarı ve stil ikonu haline getirebilmek için Brutale’den bir araya toplandı.

Örneğin motorun güç halindeki yükünü azaltmak ve ivmelenmeyi kolaylaştırmak için piston kolları titanyumdan üretilmiştir.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • SHOCK PEARL RED / AVIO GREY

BAŞTAN ÇIKARAN GÜÇ

RAKİP TANIMAYAN
GÖRSELLİK

300 Km’nin üzerinde bir son hız ve rekorlar kıran hızlanma. Rush 1000 şasisinden, motorundan, ve elektronik altyapısından sürücünün minimum eforuyla tam performans almasını sağlamak için tasarlandı.

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.