Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244KM/SA

KURU AĞIRLIK

168KG

maximum güç

140BG

MAXİMUM TORK

87NM

SUPERVELOCE 800

KLASİK. HIZLI.
MODERN.

Superveloce. Markanın 70’lerden kalma görkemli yarış mirasından esinlenerek, çekici bir retro tasarımın altında en gelişmiş teknolojiyi barındırıyor.

Performanstan ödün vermeyen güçlü ve kompakt F3 motoruyla, Superveloce hem çok hızlı hem de baştan çıkarıcı. Tarih ve sanatın bir motosiklette birleştiği noktayı görmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.

FİYAT

991,809 2023

* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Tavsiye edilen satış fiyatları GB Baskı ve Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından ara dönemlerde değiştirilebilir.

GÖZ ALICI KLASİK

Ayrıntılara gösterilen saplantılı dikkat, Superveloce 800’de tanımlayıcı bir örnek bulur. 

Tasarımcının gözünden hiçbir şey kaçmadı. Superveloce, modern formlar ve geçmişe referanslar arasındaki mükemmel dengeyi temsil eder. Tasarım, markanın yarış geleneğinden ilham alan bir motosikletin ruhunu görmezden gelemezdi ve her öğe, temel işlevine indirgenir ve performansa adanır.

ESKİNİN YENİSİ: MUHTEŞEM

Bir motosikleti ilk bakışta anlayabiliyorsanız, MV Agusta Superveloce’ninki gerçekten benzersizdir.

Far ünitesi, tek bir eliptik, tam LED çift işlevli eleman ile karakterize edilir. LED pozisyon lambası, gösterge paneli desteğine entegre edilmiştir. Arka ışık grubu aynı teknolojiye sahiptir ve Superveloce 800 için özel olarak tasarlanmıştır.

LİMİT YOK!

Zamansız formlar ve modern süper motosiklet performansı. Superveloce 800’ün çekiciliği basit estetiğin çok ötesine geçer. Performans, hızlanma ve hız ile baştan çıkaran bir motosiklet.

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Spor, Yarış, Yağmur, Özel: Superveloce 800’e adanmış dört motor haritası. Bisikletin karakterini sürücünün veya yolun gereksinimlerine uyarlamak için değiştirebilen dört elektronik “ruh”. Haritaların üçü önceden ayarlanmıştır, dördüncüsü tamamen özelleştirilebilir.

yarış PİSTİ RUHU

Sıralı üç silindirli motor, doğrudan F3’ünkinden türetilmiştir. Kompakt boyutta, performans ve esneklikte üstündür. 13000 dev / dak’da 148 hp ile elbette pist dahil her yolda unutulmaz sürüş duyguları sağlamayı garanti eder.

rakipsiz elektronikler

MV Agusta’nın tarihi, Superveloce 800’ün her ayrıntısına nüfuz ediyor. Ancak görkemli geçmişten esinlenen zamansız tasarımının ötesinde, 173 kg’da yoğunlaşan en modern teknolojinin yanı sıra en talepkarları karşılamak için en son elektroniği ortaya koyuyor. biniciler.

daha iyi bir keyif için güvenlik

Fren sistemi, radyal dört pistonlu kaliperler ve büyük çaplı diskler içerir. Amaç, son teknoloji fren gücü ve en önemlisi, her koşulda temel olan güven uyandıran kontrol sağlamaktır.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • AGO RED / AGO SILVER
  • METALLIC CARBON BLACK / METALLIC DARK GRAY

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.