MUSHMAN 125

MUSHMAN 125CC

RAHAT.
KARAKTER DOLU.

Mutt’u başından beri takip ettiyseniz, orijinal Mushman’ı hatırlayacaksınız. Eh, şimdi geri döndü – yeniden tasarlandı ve tamamen yeni bir tavırla.

Mushman, klasik Mutt ikiz şok motosikletinin tüm yeni yükseltmelerle donatıldığı bir scrambler versiyonudur; Önden başlayarak, derin dişli yumrulu lastiklere sahip klasik 18″ jant, paslanmaz çatal desteği ve birleşik bir alüminyum far ve çamurluk montajı üzerine monte edilmiş yepyeni yüksek çamurluk var.

FİYAT

173,009

Ön ucu temiz ve düzenli tutan Mushman, alttan monteli yeni bir LED farın yanı sıra CNC çatala monteli gösterge braketlerine sahiptir ve sivri uca yepyeni bir görünüm verir.

Ama hepsi bu kadar değil. Mutt, iri yarı motosikletlerle ilgilidir ve Mushman da bir istisna değildir. 15 litrelik depo ve her zamankinden daha büyük depo yastıkları, onu paketten ayırıyor.

Mushman, klasik ve modernin mükemmel karışımıdır. Mushman’ın rafine faydası, sadece dikkat çekmez, aynı zamanda onu talep eder.

İster şehrin sokaklarında geziniyor, ister kırları alt üst ediyor olun, Mushman arkanızı kollar.

MUTT

GALERI

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. Mutt Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.