Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

245KM/SA

KURU AĞIRLIK

160KG

maximum güç

140BG

MAXİMUM TORK

89NM

2021 DRAGSTER 800RC SCS

GERÇEK BİR
YARIŞÇI

Dragster 800 RC SCS, dünyanın ilk akıllı otomatik debriyaj sistemine sahip fabrikasyon çıplak motosikleti ünvanına sahip. Heyecan verici güç, bir drag-racer görünümü ve gelişmiş bir elektronik vites kutusu. Asfalt yakmak için doğmuş sınırlı bir üretim.

Sürüş ve vites değiştirme keyfinden ödün vermeden otomatik olarak vites geçişlerini sağlayan bu devrimsel teknoloji, Dragster RC’den aldığınız hazzı doruklara çıkaracak.

FİYAT *

893.584 2024 Kampanya

* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Tavsiye edilen satış fiyatları GB Baskı ve Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından ara dönemlerde değiştirilebilir.

0’dan 100’e bir anda

Kendine sadık, ancak başka hiçbir şeye benzemeyen: Sınırlı bir serinin ayrıcalığıyla Dragster ailesinin son teknoloji karakteri. Kısa bir kuyruk, agresif yarı gidonlar ve Moto2 ve Supersport takımlarının tonlarını yansıtan özel bir görünüm, yeni renklerle zenginleştirildi.

Viraj Adaptif Far sistemi, 6 eksenli IMU ve Continental MK100 Viraj ABSsi, ve hırsızlığa karşı geliştirilmiş dahili GPS takip ünitesi ile aynı zamanda tam bir teknoloji üssü.

MV AGUSTA REPARTO CORSE DNA’SI

Özel bir motor kalbi, özel ECU kontrol ünitesi ile birlikte gelen SC Project egzoz ve döküm alüminyum jantlar Dragster RC modeline MV Agusta Reparto Corse departmanı tarafından uygulanan hassas dokunuşlardır.

özel bir renk imzası

Bu versiyonuyla bile Dragster ruhunu koruyor ve anında tanıdık bir etki bırakıyor. Tasarım eseri arka kuyruk, agresif gidon ve devasa arka maşa ve tekerlek RC imzasını taşıyan öğelerden yalnızca bir kaçı.

KUSURSUZ GÜÇ

Ağırlık dağılımı, tekrar düzenlenen şasi ve süspansiyondaki iyileştirmeler Dragster’in ana karakterini oluşturmakla birlikte, bu motoru agresif sürücülerin en çok ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip kılıyor.

SESİN GÜCÜNÜ HİSSEDİN

Dragster RC SCS‘nin üç pistonlu motoru, türünün en güçlülerinden biridir. Sürtünmeyi azaltmak ve yeniden tasarlanmış bir egzoz sistemi ile övünmek için mükemmel hale getirilmiş, 140 HP sağlar ve SC Project egzoz ve optimize edilmiş haritalama içeren yarış kiti ile entegre edilebilir. 

Dahası, Akıllı Kavrama Sistemi sayesinde, durdurma ve çalıştırma için debriyajı kullanmayı unutabilirsiniz.

rakipsiz elektronikler

MVICS sisteminin en son evrimini içeren Dragster RC SCS, ayrıca 8 seviyeli çekiş kontrolüne sahip tam çoklu haritalı Ride-by-Wire’a sahiptir. Güncellenen ve yeni bir sensöre sahip olan sofistike EAS 3.0 elektronik yukarı ve aşağı quickshifter, bir hidrolik kaydırmalı kavrama ile eşleştirilmiştir. 

Elektronik enjeksiyon sistemi, üç adet 50 mm çapında gaz kelebeği gövdesi ile silindir başına iki enjektör kullanır.

daha iyi bir keyif için güvenlik

Sürüş dışında düşünecek başka bir şey olmadığında, özellikle viraj alma işlevli Continental ABS sistemi güvenliğiniz sağlandığında eğlenceniz ve keyfiniz artar. Ve Arka Tekerlek Kaldırma Azaltma ile endişelenmeniz gereken bir şey daha var: sistem, arka tekerleğin istenmeyen şekilde kalkmasını önlemek için ön frene uygulanan basıncı azaltarak müdahale ediyor.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • SHOCK PEARL RED / AVIO GREY
  • AVIO SILVER / DARK METALLIC GREY

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.