LUCKY EXPLORER 9.5

MACERACI.
FUTURISTIK.

Lucky Explorer 9.5, muhteşem çöl yarışları efsanesinin çağdaş yorumunu temsil ediyor. Sürüş duyguları ve güçlü arazi tutumu ile performans için benzersiz bir motosiklet.

Performanstan ödün vermeyen güçlü ve kompakt 931cc motoruyla, Lucky Explorer 9.5 hem çok fonksiyonel hem de baştan çıkarıcı. Ödüllerle dolu tarih ve mühendisliğin bir motosiklette birleştiği noktayı görmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.

YENİ BLOK

Yüksek termal verimliliğe sahip su devresine sahip silindir kafası, sinterli valf yatakları ve yüksek ısı transfer katsayısına sahip kılavuzlar. Yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan dövme köprü kutusu tasarımına sahip pistonlar. Hızlanma sırasında motosiklet yönünün ve ön lastik üzerindeki yükün hızlı değişimini kolaylaştırmak için ters yönde dönen krank mili.

Azaltılmış sürtünme katsayısına sahip çok delikli tip karter ve biyel kolu yatakları. Kolay erişim çıkarılabilir şanzıman.

ESKİNİN YENİSİ: MUHTEŞEM

Çıkarılabilir arka alt çerçeveye sahip çift kızaklı CrMo çelik şasi.

Bu, aşırı arazi koşullarında maksimum güvenilirlik sağlarken olağanüstü uzunlamasına ve burulma sertliği sunar. Arka alt çerçeve, hem yolda gezinti hem de arazide keşif için mükemmel bir güç ve sertlik uyumu için tasarlanmış yüksek mukavemetli ALS çelik kafes yapısından oluşur. Döner kol, ısıl işlem görmüş alüminyum alaşımdan tek bir döküm ünitesi olarak üretilmiştir, değişken kesit, ideal bir sertlik / ağırlık oranı için tasarlanmıştır.

LİMİT YOK!

Zamansız formlar ve modern süper motosiklet performansı. Lucky Explorer’in çekiciliği basit estetiğin çok ötesine geçer. Performans, hızlanma ve hız ile baştan çıkaran bir motosiklet.

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Spor, Yarış, Yağmur, Özel: Lucky Explorer’a adanmış dört motor haritası. Bisikletin karakterini sürücünün veya yolun gereksinimlerine uyarlamak için değiştirebilen dört elektronik “ruh”. Haritaların üçü önceden ayarlanmıştır, dördüncüsü tamamen özelleştirilebilir.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Minimum 1280×768 çözünürlük ve parlama önleyici ve yansıma önleyici işlem dahil olmak üzere optik birleştirme ile yüksek görüş açısı sunan 7” TFT HD gösterge paneli. CAN Bus kontrollü yüksek verimli full led aydınlatma sistemi.

Seyir kontrolünü devre dışı bırakmak için ters dönüşlü gelişmiş elektronik gaz kelebeği kontrolü. Arka aydınlatmalı tam CAN Veriyolu sızdırmaz gidon kontrolleri.

rakipsiz elektronikler

Güç mimarisi teknolojisine sahip yüksek performanslı 32 bit mikro işlemcili ELDOR NEMO EM2.2 motor yönetim ECU’su. Tüm araç elektronik bileşenlerini ve sensörlerini yönetmek için ELDOR 4.0 MCU motosiklet kontrol ünitesi. Gelişmiş güç ve tork iletimi için gelişmiş algoritmalar dahil olmak üzere tork tabanlı motor kontrol stratejileri ile TAM SÜRÜŞ.

daha iyi bir keyif için güvenlik

Fren sistemi, radyal dört pistonlu kaliperler ve büyük çaplı diskler içerir. Amaç, son teknoloji fren gücü ve en önemlisi, her koşulda temel olan güven uyandıran kontrol sağlamaktır.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • AGO RED / AGO SILVER

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.