Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244+KM/SA

KURU AĞIRLIK

165*KG

maximum güç

155*BG

MAXİMUM TORK

87NM

F3 800 RC

%100
PİST ROKETİ

165 kilo ile hafifliği, ters krank şanzıman sistemi, 155 beygire kadar elde edilebilen güç ile 798cc kompakt motor bloğu ve akıllara durgunluk veren hızlanma ile F3 RC kolaylıkla en acemi pist sürücüsünü bile bir superbike şampiyonuna çeviriyor.

Sınırlı sayıda(200) üretilen F3 800 RC yine sınırlı sayıda sürücülerinin tüm beklentilerini karşılıyor.

* Akrapovic egzoz, özel ECU ve diğer aksesuarların bulunduğu Racing Kit ile kuru ağırlık 173 kg’dan 165 kg‘a düşmekte, maksimum güç ise 147 hp’den 155 hp/beygire ulaşmaktadır

FİYAT

965.043₺ 2023 Kampanya

reparto cose’NİN ANLAMI

Yarışçılardan sürekli olarak edindiğimiz geri beslemeler, dinlemeler ve onlardan aldığımız geri dönüşler bize bu motosikleti mükemmelleştirme yolunda doğru yolu gösterdi.

Gelmiş geçmiş en iyi orta sınıf pist silahı.

PERFORMANS:TAM GÜÇ

F3 RC’nin şasisi ve mekanikleri maksimum performans odağıyla baştan tasarlandı. Arka jant %10 daha hafiftir ve motosikletin viraj dengesine %7 ek katkı sağlar. Karbonfiber yan karenajlara entegre edilen kanatlar yüksek hızlarda motosikletin mükemmel bir şekilde stabil kalmasına yardımcı olur.

RACING KIT

Racing kit full carbon koruyucuya sahipAkrapovič egzoz ile gelir. Beraberinde gelen yarış haritalandırmasına sahip özel ECU ile eşleştiğinde ekstrem bir performans sağlar.

Kit içerisinde aynı zamanda hafifletilmiş, ergonomik CNC ile işlenmiş aluminyum tank kapağı, ayak pegleri ve manetler bulunur.

daha az gürültü, daha fazla ses

F3 800 RC üzerindeki teknik iyileştirmeler yeni özellikleri ön plana çıktıkça daha iyi anlaşılıyor: yeni bir ters krank, egzantrik zamanlamaları ve manifolddaki optimizasyonlar, ve yeniden tasarlanmış olan sübap kılavuzları. Liste oldukça uzun, ve bütün bunlar gürültüyü azaltıp motoru korumak için.

SAF ADRENALinle buluşmaya hazırlanın

Her şey bir yana, RR güç demektir. Motor zirvedeyken 13.100 devirde 140 beygir ve 10.100 devirde 86 NM tork üretir. Euro 4 regülasyonları gereği ses ve emisyon oranlarındaki ciddi düşüşe rağmen etkileyici rakamlar. Yeni marş sistemi ve tamamen yenilenmiş şanzıman.

SON JENERASYON ELEKTRONİKLER

MVICS sistemindeki en son yeniliklerle full çoklu haritalı Ride by Wire gaz kontrollü 4 sürüş modu, 8 seviye ayarlanabilir çekiş kontrol sistemi ve kaydırmalı debriyajıyla yukarı/aşağı elektronik Quickshifter 2.0 sistemini içerir

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • METALLIC AVIO GREY / METALLIC CARBON BLACK / AGO RED

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.