Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244KM/SA

KURU AĞIRLIK

175KG

maximum güç

140BG

MAXİMUM TORK

87NM

F3 800 RC

PİSTTEKİLERİN
KORKULU RÜYASI

165 kilo ile hafifliği, ters krank şanzıman sistemi, 153 beygirlik 798 cc motoru ve akıllara durgunluk veren hızlanması ile F3 RC kolaylıkla en acemi pist sürücüsünü bile bir superbike şampiyonuna çeviriyor.

Sınırlı sayıda üretilen F3 800 RC yine sınırlı sayıda sürücülerinin tüm beklentilerini karşılıyor.

FİYAT

650000

reparto cose’NİN ANLAMI

Yarışçılardan sürekli olarak edindiğimiz geri beslemeler, dinlemeler ve onlardan aldığımız geri dönüşler bize bu motosikleti mükemmelleştirme yolunda doğru yolu gösterdi.

Gelmiş geçmiş en iyi orta sınıf pist silahı.

İLK BAKIŞTA BİR İKON

Maksimum performans ve en spor sürüş için “ekstrem” naked. Çift sele, gizlenmiş artçı tutamakları, imzası olan aydınlatmaları ve hafif subframe şasisi Brutale 800’ü bir ikon haline getiren elementlerden yalnızca birkaçı.

KONTROL SİZDE

Yüzünüze vuran şiddetli rüzgarı hissedin ve gidona tüm gücünüzle asılın. Baştan çıkaran hızlanmayı hissedin. Virajlardaki mükemmeliyetin tadını çıkarın. Hazlar size özel. Kontrol sizde.

daha az gürültü, daha fazla ses

F3 800 RC üzerindeki teknik iyileştirmeler yeni özellikleri ön plana çıktıkça daha iyi anlaşılıyor: yeni bir ters krank, egzantrik zamanlamaları ve manifolddaki optimizasyonlar, ve yeniden tasarlanmış olan sübap kılavuzları. Liste oldukça uzun, ve bütün bunlar gürültüyü azaltıp motoru korumak için.

SAF ADRENALinle buluşmaya hazırlanın

Her şey bir yana, RR güç demektir. Motor zirvedeyken 13.100 devirde 140 beygir ve 10.100 devirde 86 NM tork üretir. Euro 4 regülasyonları gereği ses ve emisyon oranlarındaki ciddi düşüşe rağmen etkileyici rakamlar. Yeni marş sistemi ve tamamen yenilenmiş şanzıman.

SON JENERASYON ELEKTRONİKLER

MVICS sistemindeki en son yeniliklerle full çoklu haritalı Ride by Wire gaz kontrollü 4 sürüş modu, 8 seviye ayarlanabilir çekiş kontrol sistemi ve kaydırmalı debriyajıyla yukarı/aşağı elektronik Quickshifter 2.0 sistemini içerir

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • METALLIC AVIO GREY / METALLIC CARBON BLACK / AGO RED

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.