LUCKY EXPLORER 5.5

MACERACI.
FUTURISTIK.

Üstten çift eksantrik mili zamanlamasına ve sıvı soğutmaya sahip rafine sıralı 2 silindirli, 4 zamanlı, 8 valfli motor. Denge milli 270° krank mili. 6 vitesli şanzıman. 554 cc deplasman (70,5 mm çap ve 71 mm strok) bu model için özel olarak tasarlanmıştır ve tork eğrisini daha da artırır. 35 kw maksimum güç, 5.5’i A2 lisanslı sürücüler için ideal hale getirir.

BAŞLANGIÇ
FİYATI *

274.900

* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Tavsiye edilen satış fiyatları GB Baskı ve Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından ara dönemlerde değiştirilebilir.

ŞASİ

Boru şeklindeki yüksek gerilimli çelik kafes şasi. Çıkarılabilir yüksek mukavemetli çelik kafes arka şasi. Döküm alüminyum alaşımlı ısıl işlem görmüş arka salıncak kolu. Geri tepme/sıkıştırma sönümlemeli ve yay ön yükü ayarlı KYB tekli amortisör. Tüm kaliteli detaylar bir araya toplandı.

ESKİNİN YENİSİ: MUHTEŞEM

Siyah ön karenajlar, alçak depo, yan kaplama… Lucky Explorer logosunu yeniden yaratmak için grafikler ve şekiller arasında oynadık. Yandaki yarım daire şekli, grafikler olmadan bile Elephant DNA’sını hissetmek için oluşturuldu.

LİMİT YOK!

Zamansız formlar ve modern süper motosiklet performansı. Lucky Explorer’in çekiciliği basit estetiğin çok ötesine geçer. Performans, hızlanma ve hız ile baştan çıkaran bir motosiklet.

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Spor, Yarış, Yağmur, Özel: Lucky Explorer’a adanmış dört motor haritası. Bisikletin karakterini sürücünün veya yolun gereksinimlerine uyarlamak için değiştirebilen dört elektronik “ruh”. Haritaların üçü önceden ayarlanmıştır, dördüncüsü tamamen özelleştirilebilir.

Üstün TEKNOLOJİ

Minimum 1280×768 çözünürlük ve parlama önleyici ve yansıma önleyici işlem dahil olmak üzere optik birleştirme ile yüksek görüş açısı sunan 7” TFT HD gösterge paneli. CAN Bus kontrollü yüksek verimli full led aydınlatma sistemi. Seyir kontrolünü devre dışı bırakmak için ters dönüşlü gelişmiş elektronik gaz kelebeği kontrolü. Arka aydınlatmalı tam CAN Veriyolu sızdırmaz gidon kontrolleri.

rakipsiz elektronikler

Güç mimarisi teknolojisine sahip yüksek performanslı 32 bit mikro işlemcili ELDOR NEMO EM2.2 motor yönetim ECU’su. Tüm araç elektronik bileşenlerini ve sensörlerini yönetmek için ELDOR 4.0 MCU motosiklet kontrol ünitesi. Gelişmiş güç ve tork iletimi için gelişmiş algoritmalar dahil olmak üzere tork tabanlı motor kontrol stratejileri ile TAM SÜRÜŞ.

daha iyi bir keyif için güvenlik

Fren sistemi, radyal dört pistonlu kaliperler ve büyük çaplı diskler içerir. Amaç, son teknoloji fren gücü ve en önemlisi, her koşulda temel olan güven uyandıran kontrol sağlamaktır.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.