Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

230KM/SA

KURU AĞIRLIK

198KG

maximum güç

110BG

MAXİMUM TORK

80NM

TURISMO VELOCE 800 RC SCS

UZUN YOLA GELEN
SUPERSPORT

Sürüş deneyiminde devrim yaratan yüksek performanslı spor gezi bisikleti. Yarış duygusuyla. Dünyada yalnızca 250 adet olmak üzere sayılı sayıda üretilen bu lüks ve süper hızlı yol motoru, baştan çıkaran çizgileri, orta sınıfta akıllara durgunluk veren hızlanması ve iddialı konforuyla muadillerinin arasından sıyrılıyor.

Daha fazla sürüş konforu arzusu, genişlik ve yükseklik olarak genişletilmiş bir ön camın piyasaya sürülmesini sağladı. Yeni sürüş pozisyonu ile birlikte pratik bir manuel mandal aracılığıyla ön camın ayarlanabilir yüksekliği, her boyuttaki sürücü için rüzgar korumasını büyük ölçüde geliştirir.

FİYAT

930.073 2024 kampanya

alImlI. güçlü. sınırlı sayıda.

Devrim niteliğindeki ergonomi, motosikletin merkezi bloğunun tamamen elden geçirilmesi sayesinde elde edildi. 

Bu modifikasyonlar, motosiklet hareketsizken bile yerle ayak temasını iyileştirmek ve bisikletin üstündeki dengeyi artırarak kontrolü ve rüzgar korumasını artırmak için selenin tamamen 25 mm alçaltılmasına izin verdi.

ÖZEL DETAYLAR

Yarış pisti standartlarına sahip Akıllı Kavrama teknolojisi: RC versiyonu için tasarlanan kombinasyon, debriyajsız bir şanzımanı, yalnızca 36 gram ilave ağırlıkla ve MV Agust’ın muzaffer yarış tarihine ayrılmaz bir şekilde bağlı olan stil ve renklerin çekiciliğini birleştiriyor. en prestijli uluslararası yarışmalar.

sonsuz KEYİF

Agresif ve kompakt. Bununla birlikte her zaman kontrol altında. Turismo Veloce sonsuz sürüş keyfi ve sınırsız uzun yolun muhteşem bir kombinasyonu.

MV’nin hatasız güzelliğiyle modern bir kaşif.

yARIŞ RUHUNDA YOL MOTORU

Agresif ve kompakt. Bununla birlikte her zaman kontrol altında. Turismo Veloce sonsuz sürüş keyfi ve sınırsız uzun yolun muhteşem bir kombinasyonu.

Turismo Veloce RC hiç bir şeyden ödün vermemek üzere hazırlandı.

ters kranka sahİP TEK YOL MOTORU

Ters yönde dönen krank miline sahip düz üçlü motor, genel verimliliğe fayda sağlayan titiz sürtünme azaltma ilerlemeleri sayesinde Euro 5 sertifikalıdır ve bu da yüksek basınçlı enjektörler tarafından desteklenir. Emisyonları daha da azaltmak için egzoz tamamen yeniden tasarlandı.

güç: Kontrol Sİzde

Eğim destekli elektronik şanzıman EAS 3.0, otomatik Radius CX kavrama ve hidrolik komuta sahip SCS 2.0 debriyajı ile iletişim kurar. 

Motosiklet, sürekli kavramayı garanti eden 6 vitesli kaset tipi bir şanzıman olan çok diskli ıslak bir kavrama ile donatılmıştır.

daha iyi bir keyif için güvenlik

Brembo fren sistemi, Arka Tekerlek Kaldırma Azaltma ve viraj alma işlevine sahip yeni ABS Continental MK100 ile birlikte gelir. 

Park freni, arka hidrolik sisteme entegre edilmiştir. Ön frenler yarış boyutunda disklere (320 mm çap) ve dört balatalı Brembo radyal fren kaliperlerine sahiptir

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • SHOCK PEARL RED / AVIO GREY
  • AVIO SILVER / DARK METALLIC GREY

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.