Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

230KM/SA

KURU AĞIRLIK

191KG

maximum güç

110BG

MAXİMUM TORK

80NM

TURISMO VELOCE 800 SCS

HIZ SANATI.
MAKSİMUM KONFOR

Turismo Veloce 800 Lusso SCS bir yol motosikletinin tasarım ve aerodinamiklerdeki detaylara gösterilen hassasiyetin sonucunda nasıl mükemmel bir başyapıt haline geldiğinin göstergesi.

Kompakt ve güçlü 3 silindir motor bloğuyla bu yol motosikleti aynı zamanda hız için üretildi!

FİYAT

1.063.294

BECERİKLİ YOL MOTORU

SCS sistemi sürüş hissinizi artırır: yola konsantre olabilir ve sistemin sizin için debriyajı çekmesine izin verebilirsiniz.

“Otomatik” çalıştırma, ana hedeflerinden biri olarak uzun mesafeli yolculuklarda veya şehirlerde sürüş konforunu garanti altına almaya çalışan bir motosiklet için gerçek bir artı faktördür.

İLK BAKIŞTA BİR İKON

Piyasada bulunan en iyi bileşenler sayesinde gezmek daha da kolay ve eğlenceli hale geldi: Turismo Veloce Lusso SCS, bu özlemi eksiksizlik ve kullanım kolaylığı açısından en yüksek standartlarla somutlaştırıyor: kadranlardan hız sabitleyiciye, orta sehpa bagaj kapasitesine (34 litre).

HERKES İÇİN TEKNOLOJİ

Şekillerinin temel tanımında ikonik, tasarımında zarif, ayrıntılara adanmış Turismo Veloce Lusso SCS, ışıkların çekiciliğini artıran ve işlevsellik ve güvenliğini artıran tam LED teknolojisine güveniyor.

Çizilmezlik işlemine sahip yeni yüksekliği ayarlanabilir pleksiglas ön cam.

Ağırlık dağılımı, tekrar düzenlenen şasi ve süspansiyondaki iyileştirmeler Turismi Veloce’nin ana karakterini oluşturmakla birlikte, bu motoru agresif sürücülerin en çok ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip kılıyor.

İLERİCİ TEKNOLOJİ

Ters yönde dönen krank miline sahip düz üçlü motor Euro 5 sertifikalıdır ve 3000 ile 6000 devir / dakika arasında önemli bir tork artışından faydalanır.

Yeni dişli oranları, vites değiştirme davranışını yumuşatmak ve tüketimi daha da azaltmak için genişletildi. Egzoz sistemi tüm seride yeniden tasarlandı.

SÜREKLİ EVRİM

Ön Kaldırma Kontrol sistemi, Turismo Veloce serisi için özel bir kurulum kullanır ve bir spor gezi motosikleti için bile en iyi sürüş deneyimini garanti etmek üzere tasarlanmıştır.

Standart konfigürasyon, motosikletinizi uygulamadan bulmanızı sağlayan uydu destekli hırsızlık kontrolünü içerir.

mükemmel araç

Elektronik gaz kolunun son versiyonu, özelleştirilebilir 4 motor haritalandırma sistemi ve devreye girdiğini hissettirmeye 8 kademeli çekiş kontrol sistemi.

Bu ve bunun gibi bir çok teknolojik özellik akıllı debriyaj sistemiyle buluşarak tüm yol şartlarında maksimum konfor, performans ve ivmelenme sağlıyor.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • SHOCK PEARL RED / AVIO GREY
  • AVIO SILVER / DARK METALLIC GREY

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.