GB MOTOBIKE

ÖDÜLLÜ TASARIMLARDAN
MV DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNE

2005 yılından itibaren hizmet sektöründe faaliyet gösteren GB Baskı ve servis hizmetleri AŞ sektördeki 15nci yılını, 2020 yılında görkemli bir marka olan MV Agusta motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğünü alarak kutlamıştır.

Bu bağlamda Avrupa’nın ikinci en büyük Monostore’u olma özelliğini taşıyan mağazasını İstanbul Ataşehir Watergarden’da 1 Eylül’de açmıştır.

GLOBAL STANDARTLARDA KALİTE

Son beş yılda Türkiye de ilk ve tek distribütör garantili Custom motosikletler üreterek adını tüm dünyaya duyurmuş ve baştan alıcı özel motosiklet tasarımlarıyla bir çok ödüle layık görülmüştür. Her zaman kaliteli ve hızlı servis anlayışını ilke edinen firmamız GB Motobike adı altında bu faaliyetlerini sürdürmektedir.

Amaçladığı bu ilke için gece gündüz çalışarak amatör ruhu profesyonel bir hale dönüştürmüştür.

Custom ruhunu sektöründe ilkleri uygulayarak tamamı kilden prototipini yaptığı motosikletin ana yapısını kalıbını alarak dünyada ilk kez yapılan Mono Forged Carbon‘dan üretmiştir.

Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Gökmen Bakar yıllardır hayal ettiği bir markanın distribütörlüğünü almanın ülkemiz için çok önemli olduğunu, yapılan görüşmelerde çok yakın bir tarihte MV Agusta ile iş ortaklığı yaparak özel üretim GB Motobike imzalı motosikletlerin dünya çapında sınırlı sayıda olacağını belirtmiştir.