GT SR 250

GT SR 250CC

RAHAT.
KARAKTER DOLU.

GT SR, en sert granitten yapılmış yekpare bir bloktan oyulmuş gibi görünüyor. İnkar edilemez Mutt DNA’sı, GT SR’ın önden arkaya doğru akıyor, ancak onu kaldırımları döven bu nihai köpeğe dönüştürmek için birkaç bükülme ekledik.

İkiz amortisör şasisi ve dört zamanlı tek silindirli motorla başlayan FSR, çok önemli Mutt duruşu için paslanmaz çelik telli 18 inç jantlar ve derin dişli yumrulu kauçukla sarılmış siyah alüminyum jantlar üzerinde dönüyor. Arka gaz şokları Akita şasisinin asfalta sıkıca dikilmesine yardımcı olun.

FİYAT

207.611,14

İkiz amortisör şasisi ve dört zamanlı tek silindirli motorla başlayan GT SR, çok önemli Mutt duruşu için paslanmaz çelik telli 18 inç jantlar ve derin dişli yumrulu kauçukla sarılmış siyah alüminyum jantlar üzerinde dönüyor. Arka gaz şokları FSR şasisinin asfalta sıkıca dikilmesine yardımcı olun.

Bisikletin etrafına daha detaylı bakın, daha önce görmediğiniz başka zarif dokunuşlar göreceksiniz. Sivri uçtan başlayarak, o güzel, el yapımı fırçalanmış TIG kaynaklı paslanmaz çelik çamurluk braketlerini göreceksiniz. Diğer bisikletlerde göremeyeceğiniz bir dokunuş.

Şehirde evinizde veya dışarıda – FSR bir patlamadır.

MUTT

GALERI

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. Mutt Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.