Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244KM/SA

KURU AĞIRLIK

175KG

maximum güç

140BG

MAXİMUM TORK

87NM

2022 BRUTALE 800RR

SINIFININ EN İYİ
ÇIPLAĞI

Sportif çıplak kategorisinin altını üstüne getirmiş olan 4 silindirli Brutale’nin 3 silindir ile evrimleşmiş hali olan Brutale 800 RR, yolların hakimi olmak için sizi bekliyor. Sahip olduğu üstün teknolojiler ve baştan çıkaran tasarımı ile Brutale sınıfının en iyi çıplağı ünvanını hakediyor.

Brutale 1000RR’dan gelen Viraj Adaptif Far sistemi, 6 eksenli IMU ve Continental MK100 Viraj ABSsi, ve hırsızlığa karşı geliştirilmiş dahili GPS takip ünitesi ile aynı zamanda tam bir teknoloji üssü.

FİYAT *

679,144 ₺ 2023 Kampanya

* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Tavsiye edilen satış fiyatları GB Baskı ve Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından ara dönemlerde değiştirilebilir.

HER Yönüyle kaslı

Şasi, elektronik aksam ve motorda iyileştirmelerle en yüksek performans için tasarlandı. Yeni geliştirilmiş konfor tasarımına ve basit, hafif bir alt şasiye sahip ikili koltuk, daha da iyi bir sürüş deneyimi için en son teknik yenilikleri temsil ediyor. Her zaman taviz vermeyi reddeden bir tasarımdan bahsetmiyoruz bile.

İLK BAKIŞTA BİR İKON

Konfordan ödün vermeden, sportif kullanım için gerekli ergonomiden ilham alan tam LED aydınlatmalar, dengeli ve orijinal form ve kompakt boyutlar: Bunlar Brutale RR’yi bu kadar benzersiz kılan özelliklerden sadece birkaçıdır.

en yenİ ELEKTRONİKLER

Yeni 5,5 ”TFT gösterge şaşırtıcı miktarlarda bilgi, kapsamlı bağlantı ve çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar. Dahası, MV Ride Uygulaması ile her yolculuğa sırayla eşlik eden bir yol gösterici görevi görebilir. Dahili GPS takip sistemi ile de çalınmaya karşı güvenliklidir.

sesİN GÜCÜNÜ HİSSET

RR, güç ve tork demektir: 140 HP ve 86 Nm tork ile eğlence garantilidir. Güç dağıtımındaki iyileştirmeler, sürtünmede de bir azalma sağladı. Ayrıca, daha iyi yakıt ekonomisini garantilemek için enjektörler yeniden tasarlanırken, artırılmış verimli egzoz sistemi de yeni.

SON NESİL ELEKTRONİKLER

MV Agusta için özel olarak geliştirilen yeni IMU atalet platformu, elektronik kontroller için kalite standartlarını yeniden tanımladı: Çekiş kontrolü her zamankinden daha hassasken, FLC ön teker kontrolü, herhangi bir güvenlikten ödün vermeden sürüş heyecanını artırıyor. Yeni EAS 3.0 elektronik quick shifter, gelişmiş hassasiyet ve hız sunar.

SON JENERASYON ELEKTRONİKLER

RLM’li yeni Continental ABS MK100, en keskin ve en ani ağırlık transferlerinin bile güvenli bir şekilde yönetilebileceği anlamına gelir. 

Brutale serisi için özel olarak tasarlanmış atalet platformu ile arayüz oluşturmanın yanı sıra köşelerde bile güvenli viraj almayı sağlayan bir sistem içerir.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • SHOCK PEARL RED / AVIO GREY
  • AVIO SILVER / DARK METALLIC GREY

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.