Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244KM/SA

KURU AĞIRLIK

168KG

maximum güç

140BG

MAXİMUM TORK

87NM

SUPERVELOCE ALPINE

MOTOR SPORLARININ
MAVİ EFSANESİ

Superveloce Alpine. Otomobil sporlarının dünyaca ünlü Alpine markasının A110 modelinden esinlenilerek özel olarak tasarlandı ve geliştirildi.

Fransız ve İtalyan tasarım ve yarış dehasının bir araya geldiği bu model, yalnızca 110 adet sınırlı sayıda üretildi. Yarış kiti ile birlikte 153 beygirlik gücüne karşılık 165 kg kuru ağırlığı, muhteşem tasarımı ile birleştiğinde ortaya eşsiz bir kombinasyon çıkmış oldu.

FİYAT

792,000

EFSANE. SINIRLI SAYIDA

En bilinen mazisiyle, 1971 Monte Carlo rallisinin şampiyonu A110dan esinlenilerek oluşturulan Superveloce Alpine, mavi dokunuşları ve en gelişmiş teknolojilere sahip 800 cclik motoruyla akılları baştan alan bir performans ve görsellik vadediyor.

2 motor sporları efsanesi bir araya geldi: 110 adet sınırlı sayıda, A110 Superveloce Alpine.

GÖZ ALICI, BAŞTAN ÇIKARICI

Fransız ve italyan tasarım ve teknoloji efsanesi birleştiğinde, bu sinerjinin meyvesi olarak en ince detaylarına kadar tasarım harikası bir motosiklet karşımıza çıkıyor.

Geçmişin izleri, görsellik ve teknolojinin harmanlandığı kusursuz bir bileşim.

798 cc’lİK YIRTICI

Superveloce Alpine’ın motoru F3 800’den geliyor. Kompakt ebatlarına karşılık müthiş bir performans ve esneklik sunuyor.

Yarış kiti dahil edildiğinde 173 kiloluk hafifliği ve 13.000 devirde tam 153 beygirlik gücüyle tüm yol ve pist şartlarında başınızı döndürecek.

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

MV Agusta tarihi Superveloce’nin detaylarına gösterilen hassasiyetle hatırlatılıyor. Fakat bu başarılarla geçmiş tarih ve zamansız tasarım modern teknolojilerden de ödün vermiyor. 173kg ağırlığı ve modern elektronikleri ile her sürücünün ihtiyacı olan tüm teknolojilere sahip.

TORK VE HIZ

Superveloce’nin kalbindeki sıralı 3 silindir motor bloğu doğrudan F3 800’den geliyor. Kompakt formuyla performans ve esneklikten ödün vermiyor.

13.000 devirde 153 beygirlik gücüyle yarış pistleri de dahil tüm yol şartlarında unutulmaz bir sürüş keyfi ve heyecan vadediyor.

rakipsiz elektronikler

Full Ride by Wire elektronik gaz kelebeğine sahip MVICS daha da iyileştirildi.

Sevilen ve beğenilen gaz haritalandırmaları özel olarka geliştirildi. Çekiş kontrol 8 kademesi ile ayarlanabiliyor ve sofistike yukarı/aşağı quickshifter kaydırmalı debriyaj ile buluşuyor. Anahtar hatırlayıcı immobilizer ise standart.

daha iyi bir keyif için güvenlik

Sürüş keyfinden başka dert edecek bir şey olmadığında eğlence en yükseğe ulaşır. Bunun sebebi iki kanallı ve arka tekerler havalanma önleme özellikli Bosch 9 Plus ABS sistemi. Bu arka teker havalanma önleme sistemi agresif frenlemede arka lastiğin havaya kalkmasını durdurur.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • BLUE ALPINE / AGO SILVER

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.