Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

240KM/SA

KURU AĞIRLIK

173KG

maximum güç

148BG

MAXİMUM TORK

87NM

F3 800

PİST. YOL. HIZLI.
ÇOK HIZLI.

MV Agusta F3 yıllardır orta sınıfın giriş seviyesinde en yüksek performansı ve göz alıcı tarzıyla liderlik koltuğundan inmiyor. Bir supersport motosikletin sahip olması gereken tüm teknolojileri barındırırken aynı zamanda kompakt formuyla da bir çok motosiklet severe hitap ediyor.

FİYAT

668.384 2023 Kampanya

SÜPER HIZLI SANAT

3 çıkışlı egzoz, agresif bir ön karenaj ve tek taraflı maşaya sahip arka kuyruk. O kadar etkileyici ki adeta bir heykeltraşın elinden çıkma.

F3 800’teki her detay MV Agusta’nın sanatını yansıtan hikayeyi anlatıyor.

İLK BAKIŞTA BİR İKON

MF3 800’deki her detay tek bir amaç için tasarlandı: Daha ve daha hızlı. Uzmanlar “biçim fonksiyonu takip etmeli” der. İşte MV Agusta’nın bu motosiklet ile yaptığı tam olarak budur.

KONTROL SİZDE

Yüzünüze vuran şiddetli rüzgarı hissedin ve gidona tüm gücünüzle asılın. Baştan çıkaran hızlanmayı hissedin. Virajlardaki mükemmeliyetin tadını çıkarın. Hazlar size özel. Kontrol sizde.

daha az gürültü, daha fazla ses

F3 800 üzerindeki teknik iyileştirmeler yeni özellikleri ön plana çıktıkça daha iyi anlaşılıyor: yeni bir ters krank, egzantrik zamanlamaları ve manifolddaki optimizasyonlar, ve yeniden tasarlanmış olan sübap kılavuzları. Liste oldukça uzun, ve bütün bunlar gürültüyü azaltıp motoru korumak için.

SAF ADRENALinle buluşmaya hazırlanın

Motor zirvedeyken 13.100 devirde 148 beygir ve 10.100 devirde 86 NM tork üretir. Euro 4 regülasyonları gereği ses ve emisyon oranlarındaki ciddi düşüşe rağmen etkileyici rakamlar. Yeni marş sistemi ve tamamen yenilenmiş şanzıman.

SON JENERASYON ELEKTRONİKLER

MVICS sistemindeki en son yeniliklerle full çoklu haritalı Ride by Wire gaz kontrollü 4 sürüş modu, 8 seviye ayarlanabilir çekiş kontrol sistemi ve kaydırmalı debriyajıyla yukarı/aşağı elektronik Quickshifter 2.0 sistemini içerir

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.