Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244KM/SA

KURU AĞIRLIK

175KG

maximum güç

147BG

MAXİMUM TORK

87NM

F3 800 RR

RAKİPSİZ
SUPERSPORT KRALİÇESİ

F3 RR, rüzgar tünelinde dikkatli bir çalışmanın ürünü. Bu çalışma, bazı aerodinamik unsurların şaseye entegrasyonunu sağladı. Forged carbon kanatlar, 240 km hızda 8kg yük oluşturarak yüksek hızda tam bir stabilite sağlıyor.

147 beygirlik bu 800cc klasmandaki en güçlü supersport ile tanışın.

FİYAT

864.975₺ 2023 Kampanya

şeytan detaylarda gİZLİ

Kanatlar, daha yüksek bir ön cam, karbon fiber kaplamanın yeni yan panelleri ve radyatöre hava akışını optimize eden çamurluk içeren aerodinamik paketin bileşenlerinden sadece biri. 

Bu elemanlar, kanatlardan kaynaklanan daha büyük sürtünmeyi tamamen telafi ederek tutuşu daha da geliştirmek için optimize edilmiştir.

İLK BAKIŞTA BİR İKON

Maksimum performans ve en spor sürüş için “ekstrem” supersport. Duyurulduğu ilk günden beri popüler. İmzası olan aydınlatmaları ve hafif subframe şasisi F3 RR’ı bir ikon haline getiren elementlerden yalnızca birkaçı.

üst sınır gökyüzü

Yeni F3 RR sadece olağanüstü hız performansını teyit etmekle kalmıyor, aynı zamanda öndeki yükün yanı sıra virajlarda his ve yol tutuşu da kazanıyor. 

Bu evrim, F3 RR’de her teknik unsurun performansı artırmak için özel olarak nasıl tasarlandığının bir başka örneğidir.

sESİN GÜCÜNÜ HİSSET

“Trepistoni” motor, dahili sürtünmeyi azaltarak ve sürülebilirliği artırarak daha da geliştirildi. 147 beygir gücündeki motoruyla, sınıfının en güçlülerinden biri. 800cc klasmanındaki tüm motosikletlerin kesinlikle en güçlüsü. 

Titanyum valfler, motosikletin çok yüksek devir hızlarına ulaşmasını sağlar. Krank mili ana yatakları yenidir, atalet ve sürtünmeyi azaltmak için yeniden tasarlanmıştır.

SAF ADRENALinle buluşmaya hazırlanın

Gösterge, MV Ride uygulamasıyla iletişim kurabilen 5.5″ TFT panelli enstrümantasyondur. Gezileri kaydedin ve paylaşın, motosikleti doğrudan akıllı telefondan özelleştirin, adım adım navigasyondan yararlanın: her şey akıllı telefonun içinde Gidon üzerinde bulunan kullanışlı bir joystick, konfigürasyon menüleri arasında geçiş yapmanızı sağlar.

SON JENERASYON ELEKTRONİKLER

Continental tarafından sağlanan ABS, çok kullanışlı bir viraj alma işlevi olan bir güvenlik cihazı ile donatılmıştır; Çekiş kontrolü TC, motosikletin eğimini de hesaba kattığı için daha hassas müdahale edebilir. 

IMU sayesinde, yenilenen ön kaldırma kontrolü FLC, eğlence ve performans için kontrollü bir tekerlek hareketini yönetebilir.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • METALLIC AVIO GREY / METALLIC CARBON BLACK / AGO RED

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.