Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244KM/SA

KURU AĞIRLIK

175KG

maximum güç

140BG

MAXİMUM TORK

87NM

2022 DRAGSTER 800RR

CADDELERİN
KASLI SPORCUSU

Agresif. Heybetli. Olağanüstü 3 silindirli motora ve en iyi bileşenlere sahip ödün vermeyen bir sokak savaşçısı. Sahip olduğu üstün teknolojiler ve baştan çıkaran tasarımı ile Dragster sınıfının en iyi çıplağı ünvanını hak ediyor.

Viraj Adaptif Far sistemi, 6 eksenli IMU ve Continental MK100 Viraj ABSsi, ve hırsızlığa karşı geliştirilmiş dahili GPS takip ünitesi ile aynı zamanda tam bir teknoloji üssü.

FİYAT *

GÜNCEL STOK VE FİYAT ALINIZ

* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Tavsiye edilen satış fiyatları GB Baskı ve Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından ara dönemlerde değiştirilebilir.

kaslı bİR SPORCU

Güçlü üç pistonlu kalbi yansıtan bir sokak dövüşçüsü görünümüyle Dragster RR, teknoloji, tasarım ve duyguların ham bir karışımıdır. Başka hiçbir motosiklet, bu konsepti ve ona ilham veren vizyonu daha iyi somutlaştıramaz.

İLK BAKIŞTA BİR İKON

Maksimum performans ve en spor sürüş için “ekstrem” naked. Çift sele, gizlenmiş artçı tutamakları, imzası olan aydınlatmaları ve hafif subframe şasisi Dragster 800’ü bir ikon haline getiren elementlerden yalnızca birkaçı.

KONTROL SİZDE

Yüzünüze vuran şiddetli rüzgarı hissedin ve gidona tüm gücünüzle asılın. Baştan çıkaran hızlanmayı hissedin. Virajlardaki mükemmeliyetin tadını çıkarın. Hazlar size özel. Kontrol sizde.

Ağırlık dağılımı, tekrar düzenlenen şasi ve süspansiyondaki iyileştirmeler Dragster’in ana karakterini oluşturmakla birlikte, bu motoru agresif sürücülerin en çok ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip kılıyor.

MÜKEMMELİYETİN EVRİMİ

Artık Euro 5 onaylı olan üç silindirli motor, performans ve güvenilirlik açısından verimliliğini artırmayı amaçlayan modifikasyonlarla mükemmelleştirildi. MV mühendisleri, yeni iticilerdeki DLC kaplaması ve valf kılavuzları için kullanılan farklı malzemeler sayesinde iç sürtünmeyi daha da azaltabildiler. İyileştirmeleri tamamlamak için de, egzoz sistemi tamamen elden geçirildi.

rakipsiz elektronikler

Kontrol panelinden ABS’ye, kontrol ünitesinin kontrollerini ve aygıt yazılımını devralın: Yeni Dragster RR’deki elektronik aksam, kısmen yeni IMU atalet platformunun gelişi sayesinde kalite açısından büyük bir adım attı.

Motosikletin mekansal konumlanması ve yatış açısına bağlı olarak çekiş kontrolünün büyük bir hassasiyetle yönetilmesini sağlar.

daha iyi bir keyif için güvenlik

Yalnızca sürüşe konsantre olduğunuzda, eğlenceyi otomatik olarak artırırsınız. Ve güvenlik, viraj alma fonksiyonu ve Arka Tekerlek Kaldırma Azaltma özelliğine sahip bir Continental ABS sistemi ile sağlandığında, endişelenecek bir şey yok. Sistem, arka tekerleğin kalkmasını önlemek için ön frene uygulanan basıncı azaltır.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • SHOCK PEARL RED / AVIO GREY
  • AVIO SILVER / DARK METALLIC GREY

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.