Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244KM/SA

KURU AĞIRLIK

175KG

maximum güç

140BG

MAXİMUM TORK

87NM

BRUTALE 800RR SCS

AKILLI DEBRİYAJ:
SAF GÜÇ

MV Agusta’nın teknolojik mükemmelliği, yeni SCS 2.0 akıllı kavrama sistemi ile yeniden onaylandı. Brutale 800RR SCS, dünyanın ilk akıllı otomatik debriyaj sistemine sahip fabrikasyon çıplak motosikleti ünvanına sahip. Hali hazırda 798 CC’lik motor bloğuyla inanılması güç bir performans üreten bu motosiklet, SCS debriyaj sistemiyle de kalkışlarda pist yarış zamanlaması sunuyor.

Sürüş ve vites değiştirme keyfinden ödün vermeden otomatik olarak vites geçişlerini sağlayan bu devrimsel teknoloji, Brutale’den aldığınız hazzı doruklara çıkaracak.

FİYAT *

fiyat sorunuz

* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Tavsiye edilen satış fiyatları GB Baskı ve Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından ara dönemlerde değiştirilebilir.

SÜREKLİ BİR EVRİM

MV Agusta’nın teknolojik mükemmelliği, yeni SCS 2.0 (Akıllı Debriyaj Sistemi) vites sistemi ile yeniden teyit edildi. MV Agusta, motosiklet dünyasında gerçek bir devrim olarak kabul edilen şeyi sunabilen tek markadır.

MÜKEMMELLİK VE DENGE

Tasarım, ön ve arka uç arasında mükemmel bir şekilde entegre olan dar çizgiler ve hacimlerden yararlanır. Her zaman Brutale’nin ayırt edici özelliği olan olağanüstü bir denge tasarımı. Motor, sürüş deneyimini daha da geliştirmek için yeniden tasarlanmış, alüminyum yan plakalarla tamamlanmış, geleneksel çelik kafes şasiye yerleştirilmiştir.

Yeni bir çığır açıyor

Brutale RR SCS’nin sıralı üç silindirli motoru esnekliği, performansı ve kompakt boyutları ile öne çıkmaya devam ediyor. Akıllı Debriyaj Sisteminin yardımıyla mükemmel performans sunar ve geleneksel debriyajlı bisikletlere kıyasla çok daha çarpıcı bir hızlanma sunar.

Hafif ve verimli

Vites değiştirme, hala vites pedalıyla geleneksel şekilde yapılır, ancak iki yönlü hızlı vites değiştirme ile desteklenir.

SCS 2.0 sistemi ile geleneksel bir kavrama arasındaki ağırlık farkı, MV’nin maksimum verimlilik ve minimum ağırlık felsefesine uygun olarak yalnızca 36 g’dır.

ELEKTRONİK BİR DEVRİM

MV Agusta için özel olarak e-Novia ile geliştirilen yeni 6 akslı atalet platformunun piyasaya sürülmesiyle elektroniklerin tamamen elden geçirilmesi, Brutale’nin olağanüstü performansına ek kullanılabilirlik getirdi. Dahası, yeni 5,5 ” renkli TFT gösterge tüm parametrelerin kontrol altında tutulmasına izin verir.

Dört MOTOSİKLET bir arada

Elektronik, hem debriyajın Akıllı Debriyaj Sistemi aracılığıyla yönetilmesinde hem de bir düğmeye dokunarak seçilebilen dört sürüş modunun (Spor, Yarış, Yağmur, Özel) kullanımında önemli bir rol oynar.

Kontrol her şeydir

Güç ve kullanım kolaylığı: İkisinin en dengeli kombinasyonu, önde dört pistonlu radyal kaliperler ve iki 320 mm çaplı yüzer disk ile Brutale RR SCS’de bulunan Brembo sistemi tarafından sağlanır. 

Yeni Continental ABS, viraj ortasında bile güvenliği garanti eden son derece kullanışlı bir viraj fren işlevi ile birlikte gelir.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • SHOCK PEARL RED / AVIO GREY
  • AVIO SILVER / DARK METALLIC GREY

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.