Motor Hacmi

998CC

Maximum Hız

>300KM

KURU AĞIRLIK

186KG

maximum güç

>208BG

MAXİMUM TORK

117.6NM

BRUTALE 1000RS

HERKES İÇİN
TAM GÜÇ

300 Km’nin üzerinde bir son hız ve rekorlar kıran hızlanma. Brutale 1000RR‘ın sunduğu inanılmaz performans ve tasarımın tamamı, daha uygun bir pakete sunuluyor.

Her açıdan kaslı, bir tasarım harikası olan Brutale 1000 RS ile tanışmaya hazır olun.

FİYAT

1.250.942₺ 2023

* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Tavsiye edilen satış fiyatları GB Baskı ve Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından ara dönemlerde değiştirilebilir.

YÜKSEK PROFİL

Yan plakalara sahip Trellis frame çelik şasi, sıradışı sıralı 4 silindir motoru ve zarif arka kuyruk ile Brutale 1000 RR ile aynı rakipsiz dinamik özellikleri daha uygun bir fiyata sunar.

Daha fazla konfor için RS, hafif yükseltilmiş gidon ile birlikte gelmektedir.

TASARIM: BENZERSİZ “ŞERİT” CAZİBESİ

Brutale’nin tarihi, spor motosikletleri fikrinde devrim yaratan usta tasarımcı Massimo Tamburini‘nin yaratıcı gücüne derinden kök salmıştır. 

Bugün, bu tasarımın aynı vizyoner ruhu, değerli teknik ilerlemelerle övünerek zarif güzelliğini koruyan yeni Brutale’de şekilleniyor.

208 BEYGİRLİK GÜÇ. AMA YÖNETİLEBİLİR GÜÇ

300 km / saatin üzerinde azami hız ve rekor hızlanma.

Yeni Brutale 1000 RS, bu aşırı çıplaklığın olağanüstü performans seviyeleri dikkate alınarak, sürücünün minimum çabasıyla şasi, motor ve elektronik cihazlardan en iyi şekilde yararlanmak üzere tasarlandı.

yarı-kuru karter

Mv Agusta’nın yarış pisti deneyiminden türetilen yeni ayırıcı yağlama sistemi, yağın hareketli mekanik parçalardan ayrılmasına izin verir.

Yarı kuru karter yağlaması, keskin virajlar ve tek-teker gibi aşırı sürüş koşullarında mekanik korumayı garanti edebilir, ancak yine de düşük sürtünmeden ödün vermez.

titanyum piston kolları

Kaliteye gösterilen özen, titanyum biyel kolları ve düşük sürtünmeli Asso piston halkaları gibi rafine malzeme seçiminde açıkça görülmektedir.

Şimdiye kadarki en gelişmiş sıralı dört silindirli motorlardan birinin performansı söz konusu olduğunda her ayrıntı önemlidir.

elektronik kontrol ÜNİTESİ

Brutale 1000 RR, 8 farklı ayar ve devre dışı bırakma seçeneği ile çekiş kontrolünü yöneten IMU atalet platformuna sahip tam bir kablolu çoklu harita sistemine sahiptir.

Ayrıca aktif ve aktif olmayan seçeneklere sahip bir Wheelie Control sistemine sahip olup, sürücüye tam hareket özgürlüğü verir.

ÖHLİNS ELEKtronik amortisörler

Ön çatal, tek arka maşaya bağlı arka amortisör ve gidon amortisörüne konumlanmış Öhlins elektronik regülasyon paketi tüm yol koşullarında optimum sürüş kontrolü sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Tüm ayarlar gösterge panelinden yapılabilirken, sürüş koşullarına göre bütün amortisör ayarları tamamen optimize edilebilir.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

BAŞTAN ÇIKARAN GÜÇ

RAKİP TANIMAYAN
GÖRSELLİK

300 Km’nin üzerinde bir son hız ve rekorlar kıran hızlanma. Brutale 1000RS şasisinden, motorundan, ve elektronik altyapısından sürücünün minimum eforuyla tam performans almasını sağlamak için tasarlandı.

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.