Motor Hacmi

998CC

Maximum Hız

300+KM

KURU AĞIRLIK

186KG

maximum güç

208+BG

MAXİMUM TORK

117.6NM

BRUTALE 1000RR

0’DAN 100’E
3.15 SANİYE

300 Km’nin üzerinde bir son hız ve rekorlar kıran hızlanma. Brutale 1000RR şasisinden, motorundan, ve elektronik altyapısından sürücünün minimum eforuyla tam performans almasını sağlamak için tasarlandı.

Brutale 1000RR, MV Agusta tasarımcı ve mühendislerinin aynı zamanda tasarımda detaya ne kadar önem verildiğini gösteren bir motosiklet. Eşsiz görünümü ve akıllara durgunluk veren gücüyle bu motosiklet sizin en karşı konulmaz hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır.

FİYAT

1.608,3672023

* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Tavsiye edilen satış fiyatları GB Baskı ve Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından ara dönemlerde değiştirilebilir.

Yüksek hızlar için Aerodİnamİk Kanatlar

Brutale’nin çizgileri detaylarda gizli. Motosikletin yüksek hızlarda yola tam tutunabilmesi için tasarımına özenle çalışılan radyatör yanlarındaki kanatlar aşağı kuvveti artırarak stabilizasyonu artırır.

Bu etki 200 km’nin üzerindeki hızlarda görülebilmektedir.

TASARIM: BENZERSİZ “ŞERİT” CAZİBESİ

Tasarım, önden arkaya mükemmel bir şekilde entegre dar çizgiler ve hacimlerden yararlanır.

F4 ile birlikte İtalyan markasının yeniden lansmanına damgasını vuran ilk ikonik modelden bu yana dört silindirli Brutale’nin ayırt edici özelliğidir.

208 BEYGİRLİK GÜÇ. AMA YÖNETİLEBİLİR GÜÇ

300 km / saatin üzerinde azami hız ve rekor hızlanma.

Yeni Brutale 1000 RR, bu aşırı çıplaklığın olağanüstü performans seviyeleri dikkate alınarak, sürücünün minimum çabasıyla şasi, motor ve elektronik cihazlardan en iyi şekilde yararlanmak üzere tasarlandı.

yarı-kuru karter

Mv Agusta’nın yarış pisti deneyiminden türetilen yeni ayırıcı yağlama sistemi, yağın hareketli mekanik parçalardan ayrılmasına izin verir.

Yarı kuru karter yağlaması, keskin virajlar ve tek-teker gibi aşırı sürüş koşullarında mekanik korumayı garanti edebilir, ancak yine de düşük sürtünmeden ödün vermez.

titanyum piston kolları

Kaliteye gösterilen özen, titanyum biyel kolları ve düşük sürtünmeli Asso piston halkaları gibi rafine malzeme seçiminde açıkça görülmektedir.

Şimdiye kadarki en gelişmiş sıralı dört silindirli motorlardan birinin performansı söz konusu olduğunda her ayrıntı önemlidir.

elektronik kontrol ÜNİTESİ

Brutale 1000 RR, 8 farklı ayar ve devre dışı bırakma seçeneği ile çekiş kontrolünü yöneten IMU atalet platformuna sahip tam bir kablolu çoklu harita sistemine sahiptir.

Ayrıca aktif ve aktif olmayan seçeneklere sahip bir Wheelie Control sistemine sahip olup, sürücüye tam hareket özgürlüğü verir.

ÖHLİNS ELEKtronik amortisörler

Ön çatal, tek arka maşaya bağlı arka amortisör ve gidon amortisörüne konumlanmış Öhlins elektronik regülasyon paketi tüm yol koşullarında optimum sürüş kontrolü sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Tüm ayarlar gösterge panelinden yapılabilirken, sürüş koşullarına göre bütün amortisör ayarları tamamen optimize edilebilir.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • MATT METALLIC CARBON BLACK
  • SHOCK PEARL RED / AVIO GREY
  • AVIO SILVER / DARK METALLIC GREY

BAŞTAN ÇIKARAN GÜÇ

RAKİP TANIMAYAN
GÖRSELLİK

300 Km’nin üzerinde bir son hız ve rekorlar kıran hızlanma. Brutale 1000RR şasisinden, motorundan, ve elektronik altyapısından sürücünün minimum eforuyla tam performans almasını sağlamak için tasarlandı.

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.