Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

230KM/SA

KURU AĞIRLIK

192KG

maximum güç

110BG

MAXİMUM TORK

80NM

TURISMO VELOCE 800 LUSSO

STİL SAHİBİ
ÖZGÜRLÜK

Sürüş deneyiminde devrim yaratan yüksek performanslı sportif gezi motosikleti. Turismo Veloce 800 Lusso bir yol motosikletinin tasarım ve aerodinamiklerdeki detaylara gösterilen hassasiyetin sonucunda nasıl mükemmel bir başyapıt haline geldiğinin göstergesi.

Kompakt ve güçlü 3 silindir motor bloğuyla bu yol motosikleti aynı zamanda hız için üretildi!

FİYAT

412,500

BECERİKLİ YOL MOTORU

Turismo Veloce 800 Lusso, MV Agusta’nın hiç bir şeyden ödün vermeyen bir yol motosikleti felsefesini en iyi yansıtan modeli.

Turismo Veloce’ye ilham veren tüm stil seçimleri, işlevselliğe verilen özel ilginin sonucudur. Rüzgar koruması, konfor ve ısı dağılımı, her MV Agusta modelini benzersiz kılan tasarımdan ödün vermeden sağlandı.

İLK BAKIŞTA BİR İKON

Keyifle sürmek en iyi makineyi gerektirir ve Turismo Veloce Lusso için her şeyden önce eksiksizlik, teknoloji ve kullanım kolaylığı açısından en yüksek standartlar anlamına gelir.

Bir yolcunun eşliğinde ve uzun bir yolculuk için ihtiyacınız olan tüm bagajları taşırken bile.

sportİF VE KONFORLU

İlk olarak Lusso versiyonuyla piyasaya sürülen Turismo Veloce’nin kalbindeki konsept, normalde birbirini dışlayan iki kullanım senaryosunu başarıyla uyumlu hale getirmektir: seyahat ve spor.

Örneğin bagaj çantalarının sabitleme mekanizması, bunları saniyeler içinde takmanıza veya çıkarmanıza, estetiği yeniden tanımlamanıza ve aynı zamanda sürüş dinamiğini değiştirmenize olanak tanır.

Ağırlık dağılımı, tekrar düzenlenen şasi ve süspansiyondaki iyileştirmeler Turismi Veloce’nin ana karakterini oluşturmakla birlikte, bu motoru agresif sürücülerin en çok ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip kılıyor.

İLERİCİ TEKNOLOJİ

Eklenen yenilikler önemli: MV Agusta için özel olarak geliştirilen yeni IMU platformundan başlayarak: Çekiş kontrolü ve ABS’nin hassasiyeti, kısmen bu özel model için özel programlama sayesinde avantajlı hale geldi.

SÜREKLİ EVRİM

Yolculuğunuzu daha da keyifli hale getirmek için, yeni Turismo Veloce, daha fazla optimize edilmiş ayarlarla birlikte yarı aktif Sachs süspansiyon ile donatılmıştır. Ergonomik analiz bize motosikletin tüm merkezi bloğunu yeniden tasarlamamız için ilham verdi ve selenin yüksekliğini tam 25 mm azalttı.

mükemmel araç

Elektronik gaz kolunun son versiyonu, özelleştirilebilir 4 motor haritalandırma sistemi ve devreye girdiğini hissettirmeye 8 kademeli çekiş kontrol sistemi.

Standart olarak sunulan uydu destekli hırsızlık önleme sistemi, güvenliğe verilen önemin sadece bir örneğidir. Ek olarak, Lusso donanımının çarpıcı zarafeti, tüm kategori için bir ölçüt niteliğindedir.

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • SHOCK PEARL RED / AVIO GREY
  • AVIO SILVER / DARK METALLIC GREY

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.