Motor Hacmi

798CC

Maximum Hız

244KM/SA

KURU AĞIRLIK

175KG

maximum güç

140BG

MAXİMUM TORK

87NM

F3 675

ORTA SINIFIN
ASİ ÇOCUĞU

MV Agusta F3 yıllardır orta sınıfın giriş seviyesinde en yüksek performansı ve göz alıcı tarzıyla liderlik koltuğundan inmiyor. Bir supersport motosikletin sahip olması gereken tüm teknolojileri barındırırken aynı zamanda kompakt formuyla da bir çok motosiklet severe hitap ediyor.

FİYAT

195.000

SÜPER HIZLI SANAT

3 çıkışlı egzoz, agresif bir ön karenaj ve tek taraflı maşaya sahip arka kuyruk. O kadar etkileyici ki adeta bir heykeltraşın elinden çıkma.

F3 675’teki her detay MV Agusta’nın sanatını yansıtan hikayeyi anlatıyor.

HIZI TANIMLAMAK

F3 675’teki her detay tek bir amaç için tasarlandı: Daha ve daha hızlı. Uzmanlar “biçim fonksiyonu takip etmeli” der. İşte MV Agusta’nın bu motosiklet ile yaptığı tam olarak budur.

KONTROL SİZDE

Yüzünüze vuran şiddetli rüzgarı hissedin ve gidona tüm gücünüzle asılın. Baştan çıkaran hızlanmayı hissedin. Virajlardaki mükemmeliyetin tadını çıkarın. Hazlar size özel. Kontrol sizde.

TARİFSİZ GÜÇ

F3 675 sınıfında başka hiç bir supersportta bulunmayan bir motora sahip. 79mm sıkıştırma ve 45.9 mm silindir çapı ile bu blok sıradışı yüksek devirlere çıkabiliyor.

Yüksek teknoloji ve yenilikçi yapısı ile 14.500 devirde 128 beygir güç ve 10.600 devirde 71 Nm tork sunuyor.

4 SİLİNDİR GÜCÜNDE HIZLANMA

Motor zirvedeyken 14.500 devirde 128 beygir güç ve 10.600 devirde 71 Nm tork üretir. Euro 4 regülasyonları gereği ses ve emisyon oranlarındaki ciddi düşüşe rağmen etkileyici rakamlar. Yeni marş sistemi ve tamamen yenilenmiş şanzıman.

Dünyada üretilmiş ilk ters döngülü şanzımana sahip fabrikasyon supersport.

SON JENERASYON ELEKTRONİKLER

MVICS sistemindeki en son yeniliklerle full çoklu haritalı Ride by Wire gaz kontrollü 4 sürüş modu, 8 seviye ayarlanabilir çekiş kontrol sistemi ve kaydırmalı debriyajıyla yukarı/aşağı elektronik Quickshifter 2.0 sistemini içerir

KİLOMETRE SINIRSIZ 3 YIL TAM GARANTİ

MV Agusta, bütün modellerinde kusursuz servis hizmeti ile 3 yıl kilometre sınırsız garanti sunmaktadır. Deneyiminizi en kaliteli hale getirebilmek için sunduğumuz bu garanti şartları motosikletinizi güvenle sürmenin keyfini sağlar.

MV Agusta ile tasasız sürüşler!

Motosiklet Sanatı

eşsiz görünüm

RENKLER
  • AGO RED / AGO SILVER

SAHİP OLUN

SİZİ ARAYALIM

Bu motosiklete sahip olmak yalnızca bir telefon uzağınızda. MV Agusta Türkiye distribütörü GB Motobike kalitesi ve deneyimiyle bu motorun garajınızda yer almasını isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yetkili uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.